Нови тежок вилушкар Energy Lift G

PDF
нови тежок вилушкар Energy Lift G
нови тежок вилушкар Energy Lift G
нови тежок вилушкар Energy Lift G слика 2
нови тежок вилушкар Energy Lift G слика 3
нови тежок вилушкар Energy Lift G слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Energy Lift
Модел:  G
Тип:  тежок вилушкар
Локација:  Турција BURSA
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  9b5a6a0f47d9
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  1 година
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

SMV Konecranes 16-900B цена на барање Тежок вилушкар 2014 10171 м/ч Холандија, Vlaardingen
Svetruck 12-60 /30 32.000 € Тежок вилушкар 1995 14530 м/ч Шпанија, Girona
Hyster H28.00XM-12 цена на барање Тежок вилушкар 2019 1799 м/ч Данска, Odder
Kalmar DCG140-6 цена на барање Тежок вилушкар 2014 7971 м/ч Данска, Odder