Тежок вилушкар Hyster H9.00XM

PDF
тежок вилушкар Hyster H9.00XM
тежок вилушкар Hyster H9.00XM
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 2
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 3
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 4
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 5
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 6
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 7
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 8
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 9
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 10
тежок вилушкар Hyster H9.00XM слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
43.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hyster
Модел:  H9.00XM
Тип:  тежок вилушкар
Година на производство:  2005
Работни часови:  12750 м/ч
Носивост:  8700 кг
Нето тежина:  13290 кг
Тип на јарбол:  стандард
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  DG35588
Опис
Висина на подигање:  3.75 м
Должина на вилушка:  1.8 м
Вкупни димензии:  должина - 3.97 м, широчина - 2.28 м
Мотор
Гориво:  дизел
Менувач
Марка:  Automatyczna
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hyster H5.5FT 12.800 € Вилушкар на гас 2008 5500 кг Полска, Kęty
Hyster H5.5FT 10.200 € Вилушкар на гас 2008 5500 кг Полска, Kęty
Linde H80D 19.770 € Дизел вилушкар 2005 14484 м/ч Полска, KUNÓW
Hubtex DKS120 58.000 € Дизел вилушкар 2005 12000 кг Полска, Kęty
DanTruck 9660 DD 6.744 € Дизел вилушкар 2006 11000 м/ч Полска, Strzegom
DanTruck 9660 DD 12.560 € Дизел вилушкар 2006 6500 м/ч Полска, Strzegom