Machinery Trader Group Co., Ltd
Machinery Trader Group Co., Ltd
Во продажба: 200 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 200 огласа
9 години на Forkliftonline

Тежок вилушкар Mitsubishi FD150

PDF
тежок вилушкар Mitsubishi FD150
тежок вилушкар Mitsubishi FD150
тежок вилушкар Mitsubishi FD150 слика 2
тежок вилушкар Mitsubishi FD150 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Mitsubishi
Модел:  FD150
Тип:  тежок вилушкар
Година на производство:  06/2015
Носивост:  15000 кг
Тип на јарбол:  стандард
Висина на подигање:  3 м
Локација:  Кина Shanghai
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  VG26686
Мотор
Марка:  Mitsubishi
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  зелен

Дополнителни информации — Тежок вилушкар Mitsubishi FD150

Англиски
We can also supply the used construction machinery as follows with high quality in competitive price.
1.Excavator:Caterpillar,Komatsu,Hitachi,Sumitomo,Kobelco,Volvo,Hyundai,Daewoo etc.
2.Wheel Loader:Caterpillar,Komatsu,Kawasaki,Bobcat,Liugong,XCMG etc.
3.Backhoe Loader:JCB,Caterpillar,hitachi etc.
4.Bulldozer:Caterpillar,Komatsu,shantui etc.
5.Motor Grader:Caterpilar,Komatsu etc.
6.Road Roller:Dynapac,Bomag,Ingersoll-rand,XCMG etc.
7.Crane:Tadano,Kato,Kobelco,Hitachi,Grove,XCMG etc.
8.Forklift:Komatsu,TCM,Toyota etc.

Packaging detail:in Container,Roro cargo,Bulk cargo,Flatrack
Delivery detail:within one week after receiving deposit

Please kindly contact me for any further information.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kalmar DCD250 цена на барање Тежок вилушкар 2018 25000 кг Кина, Shanghai
TCM FD100 цена на барање Тежок вилушкар 2020 1100 м/ч Кина, Shanghai