Огласот Вилушкар на гас Cesab 10494 - M315G е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
вилушкар на гас Toyota 10542 - 8FGF20 Toyota 10542 - 8FGF20 11.750 € Вилушкар на гас 2016 4055 м/ч Литванија, Putiniškės
вилушкар на гас Linde 10446 -H14T-01 Linde 10446 -H14T-01 9.850 € Вилушкар на гас 2013 7037 м/ч Литванија, Putiniškės
вилушкар на гас Cesab DRAGO 150 Cesab DRAGO 150 10.290 € Вилушкар на гас 2016 8748 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на гас Yale GDP35VX Yale GDP35VX 14.500 € Вилушкар на гас 2018 5388 м/ч Литванија, Garliava, Kauno r
вилушкар на гас Cesab 10494 - M315G
Продадено
вилушкар на гас Cesab 10494 - M315G
вилушкар на гас Cesab 10494 - M315G слика 2
вилушкар на гас Cesab 10494 - M315G слика 3
вилушкар на гас Cesab 10494 - M315G слика 4
вилушкар на гас Cesab 10494 - M315G слика 5
1/5
Марка:  Cesab
Модел:  10494 - M315G
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2018
Работни часови:  4432 м/ч
Носивост:  1500 кг
Тип на јарбол:  дуплекс со слободен од
Висина на подигање:  3120 м
Локација:  Литванија Putiniškės
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  10494
Опис
Вкупни димензии:  2.35 м × 1.07 м × 2.07 м
Мотор
Гориво:  гас
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  6 месеца