Вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X

PDF
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 2
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 3
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 4
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 5
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 6
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 7
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 8
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 9
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 10
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 11
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 12
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 13
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 14
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 15
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 16
вилушкар на гас Hyster H 2.5 FT / 2X слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
1/17
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hyster
Модел:  H 2.5 FT / 2X
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2014
Прва регистрација:  2014
Работни часови:  7000 м/ч
Висина на подигање:  4950 м
Локација:  Германија Reinfeld
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  YU29894
Мотор
Гориво:  гас
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hyster H 3.0 FT цена на барање Вилушкар на гас 2015 6197 м/ч Германија, Oststeinbek
Hyster H 3.0 FT Fortens цена на барање Вилушкар на гас 2012 1691 м/ч Германија, Oststeinbek
Linde H 30 T 02 EVO 24.900 € Вилушкар на гас 2014 5288 м/ч Германија, Twist
Linde H 30 T 13.900 € Вилушкар на гас 2014 12158 м/ч Германија, Twist
Linde H 35 T 02 EVO 37.900 € Вилушкар на гас 2015 8612 м/ч Германија, Twist