Вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425

PDF
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 2
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 3
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 4
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 5
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 6
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 7
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 8
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 9
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 10
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 11
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
11.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Jungheinrich
Модел:  TFG 425
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2018
Работни часови:  13921 м/ч
Носивост:  2500 кг
Нето тежина:  4049 кг
Вкупна тежина:  4049 кг
Локација:  Чехија Červená Voda
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  48022
Опис
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.7 м
Мотор
Марка:  Kukje
Гориво:  гас
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Jungheinrich TFG 425

Чешки
značka motoru: VW
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Jungheinrich TFG320 12.500 € Вилушкар на гас 2018 5526 м/ч Германија, Wermelskirchen
Jungheinrich TFG540s цена на барање Вилушкар на гас 2018 10690 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich TFG 425 13.500 € Вилушкар на гас 2016 13000 м/ч Хрватска, Strmec