Вилушкар на гас Komatsu FG25HT-16R

PDF
вилушкар на гас Komatsu FG25HT-16R
вилушкар на гас Komatsu FG25HT-16R
вилушкар на гас Komatsu FG25HT-16R слика 2
вилушкар на гас Komatsu FG25HT-16R слика 3
вилушкар на гас Komatsu FG25HT-16R слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  FG25HT-16R
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2007
Работни часови:  1154 м/ч
Носивост:  2500 кг
Нето тежина:  3980 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  ML56
Опис
Висина на подигање:  4.3 м
Вкупни димензии:  2.6 м × 1.15 м × 2 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Прва оска:  2 x / Superelastik
Задна оска:  2 x / Superelastik
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Komatsu FG25HT-16R

Германски
Interne Nr: ML56
Gabelträger: mm
Gabeln: 1150 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1150 mm
Anbaugeräte: Seitenschieber
Sonderausstattung: Vollfreihub
installation height: 2000
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 4300 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 2000 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Integral
Beschreibung
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu FG15HT-20R цена на барање Вилушкар на гас 2006 12770 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Jungheinrich TFG 316 цена на барање Вилушкар на гас 2008 2893 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Hyster H4.0FT5 цена на барање Вилушкар на гас 2007 10509 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Mitsubishi FG40K цена на барање Вилушкар на гас 2006 2286 м/ч Холандија, Haaksbergen
Toyota 02-7FGJF35 цена на барање Вилушкар на гас 2006 12239 м/ч Холандија, Raamsdonksveer