Вилушкар на гас Linde H14T

PDF
вилушкар на гас Linde H14T
вилушкар на гас Linde H14T
вилушкар на гас Linde H14T слика 2
вилушкар на гас Linde H14T слика 3
вилушкар на гас Linde H14T слика 4
вилушкар на гас Linde H14T слика 5
вилушкар на гас Linde H14T слика 6
вилушкар на гас Linde H14T слика 7
вилушкар на гас Linde H14T слика 8
вилушкар на гас Linde H14T слика 9
вилушкар на гас Linde H14T слика 10
вилушкар на гас Linde H14T слика 11
вилушкар на гас Linde H14T слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H14T
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2012
Работни часови:  5660 м/ч
Носивост:  1500 кг
Висина на подигање:  3.6 м
Локација:  Романија
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  ZN36591
Опис
Слободен од:  2.2 мм
Мотор
Гориво:  гас
Состојба
Состојба:  обновена
Дополнителни информации
VIN:  H2X391C03250
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Linde H14T

Романски
Motostivuitor Linde H14T GPL
An fab 2012
Seria C03250
Motorizare Vw GPL 4cil
Translatie OM Linde
Furci noi
Capacitate de ridicare 1.5 to
Ore functionare 5660
Inaltime libera 2200 mm
Inaltime de ridicare 3600 mm
4 linii hidraulice
Anvelope superelastice 90% bune!
Stare perfecta de functionare
Import recent Germania
Este disponibil imediat din stoc Hidromix srl din Tg Mures

La facturare se va calcula curs EURO – RON conform BRD vanzare in cont.
Pretul NU contine TVA

Avem pe stoc mai multe bucati disponibile

Informatii - 0745 823 347
stivuitoaremures.ro
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H 14 T цена на барање Вилушкар на гас 2012 5447 м/ч Романија
Linde H 25T цена на барање Вилушкар на гас 2010 8710 м/ч Романија
Linde H 16 T цена на барање Вилушкар на гас 2015 5100 м/ч Романија
Linde H30T 11.900 € Вилушкар на гас 2008 13600 м/ч Романија
Linde H45T 13.900 € Вилушкар на гас 01/2008 7800 м/ч Романија, Bistrița
Linde H 16 T цена на барање Вилушкар на гас 2007 7640 м/ч Романија