Огласот Вилушкар на гас Manitou MI50G е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
вилушкар на гас Nissan P1D1A15 Nissan P1D1A15 6.800 € Вилушкар на гас 2017 4870 м/ч Полска, Glinnik
вилушкар на гас Nissan P1D1A18LT Nissan P1D1A18LT 6.600 € Вилушкар на гас 2014 7700 м/ч Полска, Glinnik
вилушкар на гас Manitou MI50G
Продадено
вилушкар на гас Manitou MI50G
вилушкар на гас Manitou MI50G слика 2
вилушкар на гас Manitou MI50G слика 3
вилушкар на гас Manitou MI50G слика 4
вилушкар на гас Manitou MI50G слика 5
вилушкар на гас Manitou MI50G слика 6
1/6
Марка:  Manitou
Модел:  MI50G
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2016
Работни часови:  5871 м/ч
Носивост:  5000 кг
Нето тежина:  6930 кг
Вкупна тежина:  11930 кг
Локација:  Полска Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  9231
Опис
Висина на подигање:  3 м
Мотор
Сила:  101 кс (74 kW)
Гориво:  гас
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Manitou MI50G

Полски
ManufactureNumber: 859291
Przedmiot sprzedawany jest w formie aukcji. Licytacja odbywa się na portalu Flotilo. pl
The item is sold by auction. The bidding takes place on the Flotilo website