Вилушкар на гас Still R70-16G

PDF
вилушкар на гас Still R70-16G
вилушкар на гас Still R70-16G
вилушкар на гас Still R70-16G слика 2
вилушкар на гас Still R70-16G слика 3
вилушкар на гас Still R70-16G слика 4
вилушкар на гас Still R70-16G слика 5
вилушкар на гас Still R70-16G слика 6
вилушкар на гас Still R70-16G слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
8.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  R70-16G
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2002
Работни часови:  11121 м/ч
Носивост:  1600 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3.5 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  XV40338
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

FIAT DI50c500 8.139 € Дизел вилушкар 2002 6300 м/ч Полска, Nasiłów
Still R70-45 9.650 € Дизел вилушкар 2004 900 м/ч Полска, Strzegom
Linde H25T 7.558.000 € Дизел вилушкар 2004 13319 м/ч Полска, Strzałkowo
Linde H30D-03 9.650 € Дизел вилушкар 2001 10150 м/ч Полска, Strzegom