Вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18

PDF
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 2
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 3
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 4
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 5
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 6
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 7
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 8
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 9
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF18 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
13.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-8FGF18
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2018
Работни часови:  6129 м/ч
Носивост:  1800 кг
Нето тежина:  2800 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  ZR40436
Опис
Висина на подигање:  3.3 м
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  8FGF18-63913
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 8FBMK20T 13.250 € Електричен вилушкар 2017 7809 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02- 8FGF25 13.750 € Вилушкар на гас 2017 7790 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 40-8FD45N 13.860 € Дизел вилушкар 2017 9705 м/ч Полска, Kalisz
Toyota 06-8FG20F 14.000 € Вилушкар на гас 2018 2000 кг Полска, Kęty
Toyota 02-8FGF25 13.500 € Вилушкар на гас 2014 8689 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8 FG 30 F 16.800 € Дизел вилушкар 2018 5220 м/ч Полска, Białystok