Вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20

PDF
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 2
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 3
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 4
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 5
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 6
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 7
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 8
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 9
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF20 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
13.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-8FGF20
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2009
Работни часови:  9873 м/ч
Носивост:  2000 кг
Тип на јарбол:  стандард
Висина на подигање:  3.3 м
Локација:  Германија Ludwigsfelde
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  BG38220
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota FD 35 10.900 € Дизел вилушкар 2006 9600 м/ч Германија, Saarlouis
Linde H30D 12.950 € Дизел вилушкар 2010 15896 м/ч Германија, Dortmund
Linde H30D-01 12.000 € Дизел вилушкар 2010 15526 м/ч Германија, Dortmund
Still R70-50 16.980 € Дизел вилушкар 2009 7045 м/ч Германија, Bremen
Toyota 02-8FGF18 12.900 € Дизел вилушкар 2016 14415 м/ч Германија, Wermelskirchen
Linde H16D 14.950 € Дизел вилушкар 2010 7280 м/ч Германија, Dortmund