Вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25

PDF
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 2
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 3
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 4
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 5
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-8FGF25
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2022
Работни часови:  1 м/ч
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.72 м
Локација:  Холандија Amsterdam
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  880009257
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Вкупни димензии:  височина - 2.14 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25

Англиски
Tires: SE
Accessories: Safety cage, bluespot, sideshift, 4th valve
cabin height: 2100
freelift: 1620
Cabin
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 02-8FGF25 цена на барање Вилушкар на гас 2022 1 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 8FGF30 цена на барање Вилушкар на гас 2023 1 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 02-8FGF30 цена на барање Вилушкар на гас 2023 1 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 02-8FGF30 цена на барање Вилушкар на гас 2023 1 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 8FGJF35 цена на барање Вилушкар на гас 2023 2 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 02-8FGJF35 цена на барање Вилушкар на гас 2023 2 м/ч Холандија, Amsterdam