Вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25

PDF
вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25
вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25
вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25 слика 2
вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25 слика 3
вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25 слика 4
вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25 слика 5
вилушкар на гас Toyota 02- 8FGF25 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
13.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02- 8FGF25
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2017
Работни часови:  7790 м/ч
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  стандард
Висина на подигање:  4 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  DG38220
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 8FBMK20T 13.250 € Електричен вилушкар 2017 7809 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FGF25 13.500 € Вилушкар на гас 2014 8689 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FGF25 14.000 € Вилушкар на гас 2014 7822 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FDF25 20.360 € Дизел вилушкар 2018 1700 м/ч Полска, KUNÓW
Toyota 02-8FDF25 20.820 € Дизел вилушкар 2018 2003 м/ч Полска, KUNÓW
Linde LINDE H45T-02 34.000 € Електричен вилушкар 2017 15300 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo