Вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25

PDF
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 2
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 3
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 4
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 5
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 6
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 7
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 8
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 9
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 10
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 11
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 12
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 13
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF25 слика 14
Заинтересирани сте за огласот?
1/14
PDF
14.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-8FGF25
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2014
Работни часови:  7822 м/ч
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  стандард
Висина на подигање:  5 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  EG38220
Мотор
Гориво:  гас
Менувач
Марка:  Automatyczna
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 02-8FGF25 13.500 € Вилушкар на гас 2014 8689 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FGJF35 14.400 € Вилушкар на гас 2013 11642 м/ч Полска, Andrychów
Toyota 02-8FGF18 13.000 € Вилушкар на гас 2018 6129 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FGF25 6.000 € Вилушкар на гас 2014 8758 м/ч Полска, Trzebiszewo
Toyota 02-8FGF30 12.800 € Вилушкар на гас 2015 3000 кг Полска, Kęty