Вилушкар на гас Yale GLP20SVX

PDF
вилушкар на гас Yale GLP20SVX
вилушкар на гас Yale GLP20SVX
вилушкар на гас Yale GLP20SVX слика 2
вилушкар на гас Yale GLP20SVX слика 3
вилушкар на гас Yale GLP20SVX слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Yale
Модел:  GLP20SVX
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2018
Работни часови:  8002 м/ч
Носивост:  2000 кг
Нето тежина:  3240 кг
Тип на јарбол:  стандард
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  MK92
Опис
Висина на подигање:  3.34 м
Вкупни димензии:  2.25 м × 1.07 м × 2.17 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Прва оска:  2 x / Superelastik
Задна оска:  2 x / Superelastik
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Yale GLP20SVX

Германски
Interne Nr: MK92
Gabelträger: mm
Gabeln: 1200 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1070 mm
Anbaugeräte: Seitenschieber
installation height: 2170
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 3340 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 2170 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Integral
Sonderausstattung
Beschreibung
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale GLC40VX цена на барање Вилушкар на гас 2018 22622 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GLP20MX цена на барање Вилушкар на гас 2018 10688 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GLP25VX цена на барање Вилушкар на гас 2017 14874 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GLP20VX цена на барање Вилушкар на гас 2017 11394 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GLP40VX5 цена на барање Вилушкар на гас 2017 18424 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GLC55VX цена на барање Вилушкар на гас 2017 10973 м/ч Холандија, Raamsdonksveer