Огласот Вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
вилушкар на гас Yale GLP30VX Yale GLP30VX 11.750 € Вилушкар на гас 2013 7110 м/ч Холандија, Winterswijk Meddo
вилушкар на гас Yale GLP20MX Yale GLP20MX цена на барање Вилушкар на гас 2018 10688 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на гас Yale GLP16VX Yale GLP16VX цена на барање Вилушкар на гас 2015 8368 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270
Продадено
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 2
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 3
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 4
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 5
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 6
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 7
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 8
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 9
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 10
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 11
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 12
вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270 слика 13
1/13
Марка:  Yale
Модел:  GLP25TFV3270
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2000
Работни часови:  18707 м/ч
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  5.13 м
Локација:  Холандија
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  4511201
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Yale GLP25TFV3270

Холандски
Heftmast: Triplex
Banden: Volrubber