Вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664

PDF
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 2
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 3
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 4
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 5
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 6
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 7
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 8
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 9
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 10
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 11
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 12
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 13
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 14
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 15
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 16
вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664 слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
1/17
PDF
15.000 €
Нето цена
18.000 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Yale
Модел:  GLP50VX V3664
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2007
Работни часови:  3731 м/ч
Нето тежина:  8980 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  5.3 м
Локација:  Австрија Neumarkt
Датум на објавување:  17.6.2024
Forkliftonline ID:  QT36257
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Yale GLP50VX V3664

Германски
Yale GLP50VX V3664 Stapler

inkl. Papierzange

Baujahr 2007
3.731 Stunden

Guter Zustand
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale GLP20SVX 6.200 € Вилушкар на гас 2007 8500 м/ч Полска, Glinnik
Yale GLP 25 VX 9.750 € Вилушкар на гас 2007 5390 м/ч Холандија, Schoonebeek
Yale GLP16 VX E2675 8.280 € Вилушкар на гас 2006 2508 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Yale GLP35VX - V2445 15.480 € Вилушкар на гас 2018 7758 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Yale GLP 30 VX 8.600 € Вилушкар на гас 2010 7000 м/ч Литванија, Kužiai
Yale GDP35VX 14.500 € Вилушкар на гас 2018 5388 м/ч Литванија, Garliava, Kauno r