Вилушкар на три тркала Linde E16-02 386

PDF
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386 слика 2
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386 слика 3
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386 слика 4
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386 слика 5
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386 слика 6
вилушкар на три тркала Linde E16-02 386 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
6.975 €
5.910 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  E16-02 386
Тип:  вилушкар на три тркала
Година на производство:  2017
Работни часови:  25839 м/ч
Носивост:  1600 кг
Висина на подигање:  4.85 м
Локација:  Обединето Кралство Hampshire
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  378444
Опис
Ширина на вилушки:  80 мм
Вкупни димензии:  височина - 2.96 м
Ентериер
Индивидуално осветлување: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушкар на три тркала Linde E16-02 386

Англиски
Euro mast: 2W485
Tyres: SUPERELASTIC
SS
Half Cab
Non-Marking Tyres
Red Spot
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde E16C-02 386 12.950 € Вилушкар на три тркала 2017 9371 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16C-02 10.290 € Вилушкар на три тркала 2017 10645 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E20L-02 EVO 386 13.950 € Вилушкар на три тркала 2017 12437 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16L-02 386 12.620 € Вилушкар на три тркала 2016 12615 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16L-02 386 12.950 € Вилушкар на три тркала 2016 10268 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E20L-02 EVO 386 14.940 € Вилушкар на три тркала 2016 9106 м/ч Обединето Кралство, Hampshire