Вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386

PDF
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386 слика 2
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386 слика 3
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386 слика 4
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386 слика 5
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386 слика 6
вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
12.950 €
10.970 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  E20L-02 EVO 386
Тип:  вилушкар на три тркала
Година на производство:  2014
Работни часови:  10130 м/ч
Носивост:  2000 кг
Висина на подигање:  4.1 м
Локација:  Обединето Кралство Hampshire
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  371153
Опис
Ширина на вилушки:  100 мм
Вкупни димензии:  височина - 1.95 м
Ентериер
Индивидуално осветлување: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушкар на три тркала Linde E20L-02 EVO 386

Англиски
Euro mast: 3F410
Tyres: SUPERELASTIC
SS
Built-In Charger
Blue Spot
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde E16-02 LI 386 12.950 € Вилушкар на три тркала 2014 17749 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16-02 12.950 € Вилушкар на три тркала 2015 9463 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16H-01 386 12.950 € Вилушкар на три тркала 2013 12057 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16C-01 386 10.960 € Вилушкар на три тркала 2013 16520 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16L-02 386 12.620 € Вилушкар на три тркала 2016 12615 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde E16L-02 386 12.950 € Вилушкар на три тркала 2016 10268 м/ч Обединето Кралство, Hampshire