Вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1

PDF
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1 слика 2
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1 слика 3
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1 слика 4
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1 слика 5
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1 слика 6
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1 слика 7
вилушкар на три тркала Toyota 2FBE1 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
5.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  2FBE1
Тип:  вилушкар на три тркала
Година на производство:  1985
Работни часови:  6981 м/ч
Носивост:  1250 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  5 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  XX36022
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 7FBEST13 6.100 € Вилушкар на три тркала 2008 19202 м/ч Чехија, Červená Voda
Combilift CB 2500 LPG 37.500 € Вилушкар на три тркала 2021 5800 м/ч Полска, Białystok
Toyota 8FBE15T 8.900 € Вилушкар на три тркала 2018 10366 м/ч Германија, Werl
Toyota 8FBEKT18 цена на барање Вилушкар на три тркала 2015 2705 м/ч Белгија, BEVEREN (WAAS)
Toyota 8FBE15T 8.690 € Вилушкар на три тркала 2019 10948 м/ч Германија, Werl