Вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T

PDF
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T слика 2
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T слика 3
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T слика 4
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T слика 5
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T слика 6
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T слика 7
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE15T слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
13.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  8FBE15T
Тип:  вилушкар на три тркала
Година на производство:  2019
Работни часови:  3606 м/ч
Носивост:  1500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.7 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  JT40436
Опис
Должина на вилушка:  1182 м
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 8FBE20T 13.000 € Вилушкар на три тркала 2018 3450 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FBET15 12.000 € Вилушкар на три тркала 2014 10370 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 2FBE1 5.000 € Вилушкар на три тркала 1985 6981 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FBE20T 11.600 € Вилушкар на три тркала 2018 13802 м/ч Чехија, Červená Voda
Toyota Traigo48-8FBE20T 23.900 € Вилушкар на три тркала 2019 2396 м/ч Германија, Cologne