Вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T

PDF
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 2
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 3
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 4
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 5
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 6
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 7
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 8
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 9
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 10
вилушкар на три тркала Toyota 8FBE20T слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
13.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  8FBE20T
Тип:  вилушкар на три тркала
Година на производство:  2018
Работни часови:  3450 м/ч
Носивост:  2000 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3.3 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  BT40436
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  8FBE20T-13262
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 8FBE15T 13.000 € Вилушкар на три тркала 2019 3606 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FBET15 12.000 € Вилушкар на три тркала 2014 10370 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 2FBE1 5.000 € Вилушкар на три тркала 1985 6981 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FBE20T 11.600 € Вилушкар на три тркала 2018 13802 м/ч Чехија, Červená Voda
Toyota 8FBE16T 16.500 € Вилушкар на три тркала 2017 2497 м/ч Чехија, Červená Voda