Вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15

PDF
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 2
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 3
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 4
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 5
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 6
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 7
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 8
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 9
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
12.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  8FBET15
Тип:  вилушкар на три тркала
Година на производство:  2014
Работни часови:  10370 м/ч
Носивост:  1500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.3 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  GT40436
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  8FBET15-14893
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 8FBE15T 13.000 € Вилушкар на три тркала 2019 3606 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FBE20T 13.000 € Вилушкар на три тркала 2018 3450 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 7 FBEST 15 3-Rad 10.900 € Вилушкар на три тркала 2014 3990 км Германија, Rohrbach b. Landau
Toyota 2FBE1 5.000 € Вилушкар на три тркала 1985 6981 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FBET20 9.950 € Вилушкар на три тркала 2013 4632 м/ч Холандија, Zevenhuizen