Вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20

PDF
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 2
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 3
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 4
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 5
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 6
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 7
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 8
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 9
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 10
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 11
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET20 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
13.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  8FBET20
Тип:  вилушкар на три тркала
Година на производство:  2010
Работни часови:  10669 м/ч
Носивост:  2000 кг
Вкупна тежина:  3790 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Локација:  Чехија Červená Voda
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  50193
Опис
Висина на подигање:  3.3 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  630 Ah
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 7FBEST13 6.100 € Вилушкар на три тркала 2008 19202 м/ч Чехија, Červená Voda
Linde E 20 L-01 13.300 € Вилушкар на три тркала 2011 4087 м/ч Чехија, Červená Voda
Still RX 50-13 15.400 € Вилушкар на три тркала 2012 3829 м/ч Чехија, Červená Voda
Still RX 50-10 L 11.400 € Вилушкар на три тркала 2012 9173 м/ч Чехија, Červená Voda
Caterpillar 2ET4000 11.900 € Вилушкар на три тркала 2012 8231 м/ч Чехија, Červená Voda
Still RX 50-10 L 11.900 € Вилушкар на три тркала 2012 9813 м/ч Чехија, Červená Voda