Нови вилушки

PDF
нови вилушки
нови вилушки
нови вилушки слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
185,10 €
800 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип:  вилушки
Година на производство:  2023
Носивост:  1200 кг
Локација:  Полска Słupia
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  JZ40362
Опис
Должина на вилушка:  1 м
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Нови вилушки

Полски
Paleciak na tył ciągnika
Udźwig max 1,2t
Zalecane do 1,0t
Fabrycznie nowy
Długość wideł 1000mm
Wysokość ramki 80cm
Szerokość ramki 70cm

Dostawa na terenie całego kraju
Pisemna gwarancja na okres 12 miesięcy.

Oferta od: firmy
Marka maszyny: Inna
Paleciak na tył ciągnika
Udźwig max 1,2t
Zalecane do 1,0t
Fabrycznie nowy
Długość wideł 1000mm
Wysokość ramki 80cm
Szerokość ramki 70cm
Dostawa na terenie całego kraju
Pisemna gwarancja na okres 12 miesięcy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи