Филтри -

Рачни виљушкари Clark

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Рачни виљушкари Clark

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рачен виљушкар Clark HPT
1
Контактирајте го продавачот
349 €
Година 2023 Носивост 2500 кг Гориво
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
аукција 30 €
Година 2000 Носивост 2300 кг Гориво
Белгија, Roeselare
нови рачен виљушкар Clark GS-PRO-2.5T
1
Контактирајте го продавачот
595 US$ EUR ≈ 552,10 €
Висина на подигање 495 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Носивост Гориво
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Година 2020 Носивост Гориво
Холандија, Cuijk
рачен виљушкар Clark рачен виљушкар Clark рачен виљушкар Clark
3
Контактирајте го продавачот
299 €
Година Носивост 2500 кг Гориво
Холандија, Cuijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се