Филтри -

Рачни виљушкари Doosan

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Рачни виљушкари Doosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
380 €
Година Носивост 1000 кг Гориво
Романија
Контактирајте го продавачот
380 €
Година Носивост 1000 кг Гориво
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.15 м
Година Носивост Гориво
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Должина на вилушка 1.15 м
Година Носивост Гориво
Холандија, Nijkerkerveen
Контактирајте го продавачот
4.495 €
Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Носивост Гориво
Холандија, Nijkerkerveen
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Должина на вилушка 1 м
Година Носивост Гориво
Холандија, Nijkerkerveen
нови рачен виљушкар Doosan LPM15N-7 нови рачен виљушкар Doosan LPM15N-7
2
Контактирајте го продавачот
2.145 €
Должина на вилушка 1.15 м
Година Носивост Гориво
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
349 €
Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 520 мм
Година 2023 Носивост 2500 кг Гориво
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
349 €
Година 2021 Носивост 2500 кг Гориво
Германија, Eltmann
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се