Филтри -

Рачни виљушкари EP Equipment

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Рачни виљушкари EP Equipment

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
843,80 € PLN 3.655 PLN
Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Носивост 1500 кг Гориво
Полска, Krakow
нови рачен виљушкар EP Equipment CBY25-2
1
Контактирајте го продавачот
250 €
Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Носивост 2500 кг Гориво
Словачка, Martin
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се