Филтри -

Рачни виљушкари Energy Lift

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Рачни виљушкари Energy Lift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 173 мм
Година Носивост 1500 кг Гориво
Турција, Bursa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се