Филтри -

Рачни виљушкари HanseLifter

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Рачни виљушкари HanseLifter

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
950 €
Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Носивост Гориво
Холандија, Veen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се