Филтри -

Рачни виљушкари Jungheinrich

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Рачни виљушкари Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.95 м
Година 2012 Носивост 2500 кг Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Носивост 2000 кг Гориво
Холандија, Veen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 50 €
Година 2014 Носивост Гориво
Германија, Freiberg Am Neckar
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 50 €
Година 2014 Носивост Гориво
Германија, Freiberg Am Neckar
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Носивост Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
824 €
Година 2010 Носивост Гориво
Германија, Straubing
нови рачен виљушкар Jungheinrich AMW 22P C-GV
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 0.086 м
Година 2024 Носивост 2200 кг Гориво
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Носивост Гориво
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
аукција 30 €
Година Носивост 2000 кг Гориво
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
4.550 € Без ДДВ
Година 2018 Носивост Гориво
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Носивост Гориво
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
5.810 € Без ДДВ
Година 2016 Носивост Гориво
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
4.150 € Без ДДВ
Година 2016 Носивост Гориво
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2017 Носивост Гориво
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Година 2018 Носивост Гориво
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Година Носивост Гориво
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Носивост Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Носивост Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Година 2017 Носивост 2500 кг Гориво
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Носивост 2000 кг Гориво
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.15 м
Година 2016 Носивост Гориво
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.15 м
Година 2017 Носивост Гориво
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
516,60 € RON 2.570 RON
Висина на подигање 0.2 м
Година Носивост 2000 кг Гориво
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови рачен виљушкар Jungheinrich AM 22 нови рачен виљушкар Jungheinrich AM 22 нови рачен виљушкар Jungheinrich AM 22
3
Контактирајте го продавачот
658,40 € RON 3.275 RON
Висина на подигање 0.21 м
Година Носивост 2200 кг Гориво
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.218 € RON 11.030 RON
Висина на подигање 0.21 м Минимален радиус на вртење 1 м
Година Носивост 2200 кг Гориво
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи