Филтри -

Рачни виљушкари Jungheinrich од Холандија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Рачни виљушкари Jungheinrich од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Носивост Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Носивост Гориво
Холандија, Veen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Година 2017 Носивост 2500 кг Гориво
Холандија, Beuningen
аукција 10 €
Година 2007 Носивост Гориво
Холандија, Scherpenzeel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Година 2007 Носивост Гориво
Холандија, Scherpenzeel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Носивост 2000 кг Гориво
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.15 м
Година 2016 Носивост Гориво
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.15 м
Година 2017 Носивост Гориво
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Носивост Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.95 м
Година 2012 Носивост 2500 кг Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Носивост 2000 кг Гориво
Холандија, Veen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи