Филтри -

Рачни виљушкари MB Forklift

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Рачни виљушкари MB Forklift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Година 2022 Носивост 1500 кг Гориво електричен/дизел
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се