Филтри -

Рачни виљушкари Master

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Рачни виљушкари Master

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рачен виљушкар Master Diversen Jack Pompwagen Hand Pallet Trucks 3.000kg new нови рачен виљушкар Master Diversen Jack Pompwagen Hand Pallet Trucks 3.000kg new
2
Контактирајте го продавачот
275 €
Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Носивост 3000 кг Гориво
Холандија, Vlissingen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се