Филтри -

Рачни виљушкари PFAFF Silberblau

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Рачни виљушкари PFAFF Silberblau

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рачен виљушкар PFAFF Silberblau SILVERLINE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.2 м
Година Носивост 2500 кг Гориво
Германија, Ahaus
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се