Филтри -

Рачни виљушкари TCM

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Рачни виљушкари TCM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рачен виљушкар TCM TV25MP нови рачен виљушкар TCM TV25MP нови рачен виљушкар TCM TV25MP
3
Контактирајте го продавачот
310 € Без ДДВ
Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Носивост 2500 кг Гориво
Романија, Buftea
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се