Филтри -

Рачни виљушкари Yale

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Рачни виљушкари Yale

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 160 мм
Година 2022 Носивост 1500 кг Гориво
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Должина на вилушка 1.18 м
Година 2017 Носивост 2000 кг Гориво
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.695 €
Должина на вилушка 1.8 м
Година 2016 Носивост 1600 кг Гориво
Холандија, Veen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се