Филтри -

Регални вилушкари

Резултати од пребарување: 1197 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1197 огласа: Регални вилушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови регален вилушкар XCMG XCF-PG15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Слободен од 1420 мм
Година Километража Сила
Чиле
нови регален вилушкар XCMG XCF-PG20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Чиле
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови регален вилушкар XCMG XCF-PSG20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови регален вилушкар XCMG XCF-PG25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од
Година 2009 Километража 3480 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 2060 мм Висина на подигање 4.47 м
Година 2013 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 8839 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Слободен од 2100 мм Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2009 Километража 17983 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.74 м
Година 2008 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
15.396 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.71 м
Година 2016 Километража 1058 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.66 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2647 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
регален вилушкар Linde R12B (1120)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2018 Километража 3434 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.66 м
Година 2016 Километража 15367 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.66 м
Година 2016 Километража 15171 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
аукција 889,30 € SEK 10.000 SEK
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 5490 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.22 м
Година 2019 Километража 2945 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.639 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.6 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 2000 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 11/2005 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 15603 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 9356 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Гориво електро Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 6756 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1197 огласа
Прикажи