Филтри -

Регални вилушкари Atlet

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Регални вилушкари Atlet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
аукција 25,86 € SEK 300 SEK
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м
Година Километража Сила
Шведска, Norrtälje
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 540 м Должина на вилушка 120 м
Година 2017 Километража 4300 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
аукција 8,62 € SEK 100 SEK
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Skellefteå
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година Километража Сила
Шведска, Skellefteå
аукција аукција
Година 2004 Километража 8371 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 43,11 € SEK 500 SEK
Носивост 1250 кг Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 1995 Километража 4538 м/ч Сила
Шведска, Bromölla
аукција 2.586 € SEK 30.000 SEK
Носивост 1600 кг
Година 2018 Километража 2509 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 2.673 € SEK 31.000 SEK
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 1302 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 6529 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
2.280 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2005 Километража 11256 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2010 Километража 6268 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
10.580 € PLN 45.000 PLN
Носивост 2000 кг Брзина 12 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.95 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 8849 м/ч Сила
Полска, Falenty Nowe
регален вилушкар Atlet UMS200 регален вилушкар Atlet UMS200 регален вилушкар Atlet UMS200
3
Контактирајте го продавачот
10.810 € PLN 46.000 PLN
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.95 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Falenty Nowe
Контактирајте го продавачот
11.560 € GBP 9.850 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 11008 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
регален вилушкар Atlet 250DTFVRE480UFS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 7.24 м
Година 2007 Километража 3054 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2007 Километража 596 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2003 Километража 841 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2014 Километража 8034 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 5841 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 19 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 2518 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од
Година 2009 Километража 3480 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи