Филтри -

Регални вилушкари Atlet од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Регални вилушкари Atlet од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2007 Километража 596 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 7.24 м
Година 2007 Километража 3054 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2003 Километража 841 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 540 м Должина на вилушка 120 м
Година 2017 Километража 4300 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2014 Километража 8034 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 6529 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Холандија, Nuland
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 5841 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м
Година 2017 Километража 4503 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2012 Километража 9168 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража 9261 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2010 Километража 6268 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
регален вилушкар Atlet 250DTFVRE480UFS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 1997 Километража 3585 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи