Филтри -

Регални вилушкари BT од Белгија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Регални вилушкари BT од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.6 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.4 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2015 Километража 3869 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 6.75 м
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2015 Километража 4312 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2010 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2015 Километража 7923 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 8 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2016 Километража 5216 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
регален вилушкар BT SRE160L регален вилушкар BT SRE160L регален вилушкар BT SRE160L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Капацитет на батерија 500 Ah
Година 2016 Километража 4982 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 5267 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.4 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 4126 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 850 кг Висина на подигање 5.3 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2000 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 6958 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се