Филтри -

Регални вилушкари BT од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Регални вилушкари BT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.650 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.66 м
Година 2001 Километража 6431 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
3.120 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2004 Километража 15265 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
21.990 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2015 Километража 1790 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 320 Ah
Година 2004 Километража 14554 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
6.360 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2015 Километража 9109 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
6.360 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2015 Километража 8619 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.680 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2012 Километража 14085 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2004 Километража 13169 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
12.166 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2015 Километража 10402 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се