Филтри -

Регални вилушкари BT од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Регални вилушкари BT од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2014 Километража 6515 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Холандија, Bunnik
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Носивост 1400 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 480 Ah
Година 2010 Километража 11124 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Висина на подигање 7 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година Километража 1820 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2010 Километража 11339 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Носивост 1600 кг Висина на подигање 8.46 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2020 Километража 10988 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Висина на подигање 5.4 м
Година 2016 Километража 4545 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.13 м
Година 2017 Километража 13991 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.150 €
Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража 6226 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 14524 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 6777 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
13.850 €
Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 7915 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.350 €
Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 6988 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.150 €
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година Километража 6226 м/ч Сила
Холандија, Veen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се