Филтри -

Регални вилушкари BT од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Регални вилушкари BT од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 14395 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
11.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2016 Километража 7643 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 12634 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 7200 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
регален вилушкар BT RRE 160 CC
1
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2015 Километража 8586 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2018 Километража 8490 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2016 Километража 5108 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
регален вилушкар BT RRE 180 E
1
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 4631 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар BT RRE 250 CC
1
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2016 Километража 2837 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2008 Километража 22845 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2015 Километража 9029 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 3303 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 6599 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2009 Километража 17983 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи