Филтри -

Регални вилушкари Baka

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Регални вилушкари Baka

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € GBP 29.990 GBP
Носивост 2800 кг Висина на подигање 3.01 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2000 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
35.000 € GBP 29.990 GBP
Носивост 2800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.01 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
35.000 € GBP 29.990 GBP
Носивост 2800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.01 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се