Филтри -

Регални вилушкари CAT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Регални вилушкари CAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2017 Километража 2581 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се