Филтри -

Регални вилушкари Caterpillar

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Регални вилушкари Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година Километража 1675 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.145 м
Година 2009 Километража 2997 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2012 Километража 4250 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2013 Километража 3988 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2018 Километража 490 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.13 м
Година 2010 Километража 1143 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3888 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2010 Километража 2217 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.881 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.41 м Должина на вилушка 1.151 м
Година 2017 Километража 1300 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2013 Километража 2567 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2696 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2016 Километража 4947 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1719 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2035 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2001 Километража 121 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 2983 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5906 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2322 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1905 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3129 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2362 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3106 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Caterpillar NR20N2H регален вилушкар Caterpillar NR20N2H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2017 Километража 3262 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2857 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се