Филтри -

Регални вилушкари Caterpillar од Франција

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Регални вилушкари Caterpillar од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1719 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5906 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2322 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1905 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2362 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3129 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Caterpillar NR20N2H регален вилушкар Caterpillar NR20N2H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2017 Километража 3262 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2857 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1870 мм Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2013 Километража 1866 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2512 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 453 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1870 мм Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1560 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1540 мм Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 6295 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2256 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година Километража 1675 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.145 м
Година 2009 Километража 2997 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2012 Километража 4250 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2018 Километража 493 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.13 м
Година 2010 Километража 1143 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3888 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2010 Километража 2217 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2696 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи