Филтри -

Регални вилушкари Cesab

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Регални вилушкари Cesab

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 8448 м/ч Сила
Германија, Stuhr
регален вилушкар Cesab R320 регален вилушкар Cesab R320 регален вилушкар Cesab R320
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 14490 м/ч Сила
Германија, Stuhr
нови регален вилушкар Cesab R316-2 нови регален вилушкар Cesab R316-2 нови регален вилушкар Cesab R316-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се